Smoothtacoman has logged 14 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Circle

Circle

2015
×
½
Edit this entry  
25
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★
Edit this entry  
21
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★★
Edit this entry  
20
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★½
Edit this entry  
16
The Wicker Man

The Wicker Man

1973
×
★★★
Edit this entry  
16
Three Colors: Blue

Three Colors: Blue

1993
×
★★★½
Edit this entry  
14
The Execution of Mary, Queen of Scots

The Execution of Mary, Queen of Scots

1895
×
Edit this entry  
13
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives

Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives

2010
×
★★
Edit this entry  
09
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
A Silent Voice

A Silent Voice

2016
×
★★★½
Edit this entry  
04
Brawl in Cell Block 99

Brawl in Cell Block 99

2017
×
★★★½
Edit this entry  
03
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★
Edit this entry  
01
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★½
Edit this entry