vivi has logged 11 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Goat

Goat

2016
×
★★★★
Edit this entry  
23
Bad Teacher

Bad Teacher

2011
×
★★★
Edit this entry  
23
Sydney White

Sydney White

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Rise of the Planet of the Apes

Rise of the Planet of the Apes

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
G.B.F.

G.B.F.

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The DUFF

The DUFF

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Room

The Room

2003
×
Read the review Edit this entry  
06
Mr. Nobody

Mr. Nobody

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry