Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★★

  • The Conference

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • Slotherhouse

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★½

  • Unnatural Causes

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★★

  • Aria

    ★★★

  • Blood Harvest

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Unlucky Charms

    ★★★★½

  • Influencer

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Shark Side of the Moon

    ★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Changing Room

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Hideous

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Paralysis

    ★★

  • Incantation

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • Master

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Man or Tree

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Isolation

  • Candyman

    ★★★½

  • Itch

    ★★★

  • Mad God

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The Innocents

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Requiem

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Seance

    ★★★½