Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Edit this entry  
27
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Edit this entry  
25
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★
Edit this entry  
19
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Edit this entry  
04
The White Tiger

The White Tiger

2021
×
★★★
Edit this entry  
03
The Hater

The Hater

2020
×
★★★
Edit this entry  
17
Brother

Brother

2000
×
★★★
Edit this entry  
16
The Platform

The Platform

2019
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Founder

The Founder

2016
×
★★★½
Edit this entry  
11
Corpus Christi

Corpus Christi

2019
×
★★★★
Edit this entry  
13
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Edit this entry  
29
Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy

2020
×
★★★½
Edit this entry  
11
Suburra

Suburra

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Sorcerer

Sorcerer

1977
×
★★★
Edit this entry  
04
Des

Des

2020
×
★★★★
Edit this entry  
01
Challenger: The Final Flight

Challenger: The Final Flight

2020
×
★★★★
Edit this entry  
28
Silenced

Silenced

2011
×
★★★
Edit this entry  
26
The Plagues of Breslau

The Plagues of Breslau

2018
×
★½
Edit this entry  
21
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
18
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★★
Edit this entry  
02
Dances with Wolves

Dances with Wolves

1990
×
★★★★½
Edit this entry  
25
To Live

To Live

1994
×
★★★★
Edit this entry  
19
Three Colors: Blue

Three Colors: Blue

1993
×
★★★½
Edit this entry  
14
Ghost Dog: The Way of the Samurai

Ghost Dog: The Way of the Samurai

1999
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★★
Edit this entry  
05
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★½
Edit this entry  
06
Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

2020
×
★★★★
Edit this entry  
06
Weathering with You

Weathering with You

2019
×
★★★½
Edit this entry  
31
1917

1917

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★
Edit this entry  
14
Bad Boy

Bad Boy

2020
×
★★
Edit this entry  
14
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
A Sun

A Sun

2019
×
★★★
Edit this entry  
15
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Apollo 11

Apollo 11

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★
Edit this entry  
29
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★½
Edit this entry  
27
The King

The King

2017
×
★★★
Edit this entry  
24
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★
Edit this entry  
20
Our Little Sister

Our Little Sister

2015
×
★★★
Edit this entry  
28
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
13
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Waiter

The Waiter

2018
×
★★★½
Edit this entry  
07
Silent Night

Silent Night

2017
×
★★
Edit this entry  
04
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Edit this entry  
27
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★½
Edit this entry  
17
An Elephant Sitting Still

An Elephant Sitting Still

2018
×
★★★★
Edit this entry  
31
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★½
Edit this entry  
24
Tell Me Who I Am

Tell Me Who I Am

2019
×
★★★½
Edit this entry