Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★

  • Marmalade

    ★★★

  • Land of Bad

    ★★★½

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Bye Bye Barry

    ★★★★

  • Leo

    ★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • A Murder at the End of the World

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Nothing

    ★★★★

  • Fast Charlie

    ★★★

  • Ballerina

    ★★★★

  • The Marsh King's Daughter

    ★★½

  • The Continental: From the World of John Wick

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Sly

    ★★½

  • The End We Start From

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Quiz Lady

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Reptile

    ★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Passenger

    ★★½

  • Jim Gaffigan: Dark Pale

    ★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Justified: City Primeval

    ★★★★

  • The Jewel Thief

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ½

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★½

  • Sheroes

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★

  • The League

    ★★★★★

  • Stan Lee

    ★★★

  • Arnold

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • About My Father

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★½

  • IB 71

    ★★½

  • AKA

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★★★

  • Florida Man

    ★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • Surrounded

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Reggie

    ★★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • The Legend of the 81-Point Game

    ★★★

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★