Sort by
  • Persuasion

    ½

  • Shrek

    ★★★½

  • Inside Out

    ★★★

  • Footloose

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Hunger Games

    ★★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★

  • Maurice

    ★★★★

  • Spectre

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Thelma & Louise

    ★★★½

  • Colonia

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Her

    ★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • Far from the Madding Crowd

    ★★★