Savannah has logged 16 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Enron: The Smartest Guys in the Room

Enron: The Smartest Guys in the Room

2005
×
★★★½
Edit this entry  
30
Inside Job

Inside Job

2010
×
★★★★
Edit this entry  
29
Miss Sharon Jones!

Miss Sharon Jones!

2015
×
★★★½
Edit this entry  
27
Cezanne and I

Cezanne and I

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
G.B.F.

G.B.F.

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Bridget Jones's Baby

Bridget Jones's Baby

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Florence Foster Jenkins

Florence Foster Jenkins

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
River

River

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Drunk Stoned Brilliant Dead: The Story of the National Lampoon

Drunk Stoned Brilliant Dead: The Story of the National Lampoon

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Atonement

Atonement

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
It Follows

It Follows

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Shame

Shame

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Suffragette

Suffragette

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Mascots

Mascots

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry