Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • The Burial

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • Fingernails

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Strays

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Heart of Stone

    ★★½

  • River Wild

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Louis C.K. at The Dolby

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

  • Creed III

    ★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Flora and Son

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • You People

    ★½

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★