soapatrick has logged 100 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
★★★
Edit this entry  
11
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★½
Edit this entry  
10
Kate

Kate

2021
×
★★★½
Edit this entry  
05
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★½
Edit this entry  
29
Adventures in Babysitting

Adventures in Babysitting

1987
×
★★★
Edit this entry  
25
The Craft: Legacy

The Craft: Legacy

2020
×
★★½
Edit this entry  
24
Office Space

Office Space

1999
×
★★★★
Edit this entry  
22
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★
Edit this entry  
20
The Road to El Dorado

The Road to El Dorado

2000
×
★★★
Edit this entry  
18
A Glitch in the Matrix

A Glitch in the Matrix

2021
×
★★★★
Edit this entry  
17
Stowaway

Stowaway

2021
×
★★★½
Edit this entry  
16
Lost Souls

Lost Souls

2000
×
★★½
Edit this entry  
15
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★½
Edit this entry  
15
Eight Legged Freaks

Eight Legged Freaks

2002
×
★★★
Edit this entry  
14
Val

Val

2021
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★½
Edit this entry  
07
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
05
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★½
Edit this entry  
01
Raw

Raw

2016
×
★★★★
Edit this entry  
31
F9

F9

2021
×
★★½
Edit this entry  
24
How It Ends

How It Ends

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
Zola

Zola

2020
×
★★★
Edit this entry  
22
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★
Edit this entry  
18
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Edit this entry  
17
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Edit this entry  
14
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Edit this entry  
13
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★
Edit this entry  
12
Till Death

Till Death

2021
×
★★★
Edit this entry  
11
Pink Floyd : The Story of Wish You Were Here

Pink Floyd : The Story of Wish You Were Here

2012
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Edit this entry  
04
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★½
Edit this entry  
30
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★½
Edit this entry  
28
False Positive

False Positive

2021
×
★★
Edit this entry  
25
Thor

Thor

2011
×
★★★½
Edit this entry  
19
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Edit this entry  
15
Flashback

Flashback

2020
×
★★★½
Edit this entry  
13
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★½
Edit this entry  
09
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Edit this entry  
06
Bring It On

Bring It On

2000
×
★★★½
Edit this entry  
02
One Hundred and One Dalmatians

One Hundred and One Dalmatians

1961
×
★★★½
Edit this entry  
30
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★½
Edit this entry  
28
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★
Edit this entry  
22
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★
Edit this entry  
16
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★½
Edit this entry  
07
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★
Edit this entry  
04
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Edit this entry  
01
Voyagers

Voyagers

2021
×
★★★
Edit this entry  
01
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★
Edit this entry