Sort by

soapatrick has logged 22 entries for films during October 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
A Haunting in Venice

A Haunting in Venice

2023
×
★★★
Edit this entry  
28
Pain Hustlers

Pain Hustlers

2023
×
★★½
Edit this entry  
26
Sunshine

Sunshine

2007
×
★★★½
Edit this entry  
25
The Royal Hotel

The Royal Hotel

2023
×
★★★½
Edit this entry  
22
Easy A

Easy A

2010
×
★★★½
Edit this entry  
21
Fever Pitch

Fever Pitch

2005
×
★★★½
Edit this entry  
20
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
★★★★
Edit this entry  
19
Bedazzled

Bedazzled

2000
×
★★★½
Edit this entry  
18
Any Given Sunday

Any Given Sunday

1999
×
★★★½
Edit this entry  
18
Evil Dead Rise

Evil Dead Rise

2023
×
★★½
Edit this entry  
17
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★½
Edit this entry  
17
She's Out of My League

She's Out of My League

2010
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Caine Mutiny Court-Martial

The Caine Mutiny Court-Martial

2023
×
★★★½
Edit this entry  
15
The Burial

The Burial

2023
×
★★½
Edit this entry  
11
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★★
Edit this entry  
10
Sharper

Sharper

2023
×
★★★
Edit this entry  
09
Fair Play

Fair Play

2023
×
★★★
Edit this entry  
08
Haunted Mansion

Haunted Mansion

2023
×
★★½
Edit this entry  
07
The Creator

The Creator

2023
×
★★★½
Edit this entry  
07
Totally Killer

Totally Killer

2023
×
★★
Edit this entry  
05
Gran Turismo

Gran Turismo

2023
×
★★½
Edit this entry  
04
The Equalizer 3

The Equalizer 3

2023
×
★★★
Edit this entry