lina has logged 11 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
A Bug's Life

A Bug's Life

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
Read the review Edit this entry  
04
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Edit this entry