RSS feed for SocioJoe
  • The Game

    ★★★★

  • Starstruck

    ★★★

  • Polyester

    ★★★★

  • Betty Blue

    ★★★★

  • Lost in America

    ★★★★

  • Leviathan

    ★★★

  • Year of the Comet

    ★★

  • The Deep

    ★★★

  • Personal Problems

    ★★★★

  • Cotton Mary

    ★★★

  • My Dinner with Andre

    ★★★★

  • Portrait of Jason

    ★★★★

  • Death in Venice

    ★★★★½

  • Streetwalkin'

    ★★★

  • The Brood

    ★★★½

  • Sheena

    ★★★½

  • Tokyo Drifter

    ★★★½

  • Film Socialisme

    ★★★