• X2000

    ★★½

  • A Curtain Raiser

    ★★★

  • Summer Vacation

    ★★★½

  • A Home at the End of the World

    ★★★

  • A Very Long Engagement

    ★★★

  • 13 Going on 30

    ★★★

  • 12 horas

    ★★★½

  • White Chicks

    ★★½

  • Without a Paddle

    ★★

  • The Stepford Wives

    ★★

  • Twentynine Palms

    ★★★

  • Twist

    ★★

  • The Punisher

    ★★

  • The Notebook

    ★★

  • The Forgotten

    ★★

  • Summer Thunder

    ★½

  • Taxi

    ★½

  • Slutty Summer

    ★★★