• The Social Dilemma

    ★★★½

  • Man Rots from the Head

    ★★½

  • La Haine

    ★★★★

  • The 5,000 Fingers of Dr. T.

    ★★★

  • Woman in Deep

    ★★½

  • Gregory Go Boom

    ★★★★

  • Pauline Alone

    ★★★

  • Varda by Agnès

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • I May Destroy You

    ★★★★

  • Smiley Face

    ★★★

  • The Trip to Greece

    ★★★½

  • Pina

    ★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★

  • The Burnt Orange Heresy

    ★★½

  • Café Society

    ★★★½

  • Uncle Yanco

    ★★★★

  • Totally Fucked Up

    ★★★★