SocioJoe has rated 151 films ★½ .

  • Crawl

    ★½

  • Sinbad of the Seven Seas

    ★½

  • Wing Commander

    ★½

  • Inspector Gadget

    ★½

  • The Bachelor

    ★½

  • Baby Geniuses

    ★½

  • Midsommar

    ★½

  • Hotel Mumbai

    ★½

  • Hurricane Bianca: From Russia with Hate

    ★½

  • 2012

    ★½

  • Gamer

    ★½

  • Transformers

    ★½

  • Epic Movie

    ★½

  • Pocahontas

    ★½

  • The Net

    ★½

  • It Takes Two

    ★½

  • Fair Game

    ★½

  • Make the Yuletide Gay

    ★½