SocioJoe has rated 773 films ★★½ .

  • The Big Hit

    ★★½

  • Ayn Rand: A Sense of Life

    ★★½

  • The Avengers

    ★★½

  • Man Rots from the Head

    ★★½

  • Woman in Deep

    ★★½

  • The Burnt Orange Heresy

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • The NeverEnding Story II: The Next Chapter

    ★★½

  • Night Eyes

    ★★½

  • Spaced Invaders

    ★★½

  • Metropolitan

    ★★½

  • The Morning After

    ★★½

  • Heartburn

    ★★½

  • Howard the Duck

    ★★½

  • Best Defense

    ★★½

  • A Nightmare on Elm Street: The Dream Child

    ★★½

  • Kickboxer

    ★★½

  • The Telephone

    ★★½