Sort by
  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★

  • Muzzle

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★½

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • The Continental: From the World of John Wick

    ★★

  • Expend4bles

    ½

  • Secrets of Penthouse

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Dylan's New Nightmare

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Retribution

    ★★★

  • Painkiller

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • The Passenger

    ★★★½

  • Sharksploitation

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Justified: City Primeval

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • God Is a Bullet

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Milli Vanilli

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fast X

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Jared from Subway: Catching a Monster

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★

  • The Resurrection of Charles Manson

    ½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★½

  • Branded & Brainwashed: Inside Nxivm

    ★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • House Party

    ★★

  • Terror Train 2

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • Emancipation

    ★★★½

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★½

  • Poker Face

  • Paradise City

    ★★

  • Terror Train

    ★½

  • She Said

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Hellraiser

  • Birdemic 3: Sea Eagle

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • Sick

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★½