Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Sisters

  Sisters

  ★★½

  Krietna deva tipiska amerikāņu humora, lēns un nekur nevedošs sižets, un divas labas, harizmātiskas aktrises, kas cenšas izglābt visu šo pasākumu. Smieties nesanāca. Drusku pasmaidīt var gadīties.

 • Home

  Home

  ★★½

  Koša, krāsaina un vizuāli pievilcīga, kā jau lielākā daļa mūsdienās ražoto animāciju, ''Home'' atstāj piemīlīgu, tomēr visnotaļ bērnišķīgu iespaidu. Tas, protams, ir normāli, ņemot vērā, ka animācija pirmkārt ir domāta tieši jaunajiem skatītājiem. Taču arī mūsdienu pieaugušais kino gājējs ir pieradināts šādās bērnu filmiņās meklēt un atrast kaut ko savam prātam vai sirdij (nu, kaut vai populārie asaru plūdi pie ''Up''). ''Home'', neskatoties uz simpātisko morāli un simpātiskajiem tēliem, dziļuma un sižeta lauciņos tomēr mazliet pieklibo.

Popular reviews

More
 • The Loft

  The Loft

  ★★

  Stāsts par pieciem draugiem, kuru ērtā dubultā dzīve beidzas brīdī, kad viņu slepenajām mīlas afērām iegādātajā, dzīvoklī tiek atrasta mirusi sieviete. Mistērija par to, kurš ir īstais vainīgais veiksmīgi saglabājas visā filmas garumā, un arī par garlaicību sūdzēties nevar, jo ''The Loft'' savā sižetā piedāvā pāris interesantus pagrieziena punktus. Taču varoņu, līdz galam neizveidotie, raksturi ir tik nepatīkami, ka pazūd jebkāda vēlme just līdzi pieciem tik lieliem kretīniem, lai arī kādās sprukās viņi būtu nonākuši.

 • What We Do in the Shadows

  What We Do in the Shadows

  ★★★★

  ''What We Do in the Shadows'' ir svaigu asiņu malks taisni no mūžvecās vampīrkino artērijas. Perfekta žanra izjūta un lieliski parodētu klišeju, un ironijas saspēle visā filmas garumā.

  ''Must-see'' visiem (nemirdzošo) vampīru cienītājiem.