• Hotel Transylvania: Transformania

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Frozen II

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Poldark Revealed

  • Your Name.

    ★★★★★

  • Hotel Transylvania 2

  • Room

    ★★★★½

  • The Lobster

    ★★★

  • Paddington

    ★★★

  • Mommy

    ★★★★★

  • The Raid 2

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • About Time

    ★★★★½

  • Hotel Transylvania

    ★½

  • The Hunger Games

    ★★★

  • The Intouchables

    ★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • Shutter Island

    ★★★½

  • Oldboy

    ★★★★★

  • Fight Club

    ★★★★½

  • The Truman Show

    ★★★★

  • Léon: The Professional

    ★★★★½

  • Shirley Valentine

    ★★★½