Sort by
  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Dirtbag

  • The Batman

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Squid Game

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Together Together

  • Soul

  • Nomadland

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • Onward

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Goldman v Silverman

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★½

  • Aziz Ansari: Right Now

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★

  • Yesterday

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

  • Pain and Glory

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • Honey Boy

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Vice

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

  • Bohemian Rhapsody

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★