RSS feed for softpixels

softpixels has logged 12 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
The Open House

The Open House

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Amityville: The Awakening

Amityville: The Awakening

2017
×
★★★
Edit this entry  
11
Veronica

Veronica

2017
×
★★★
Edit this entry  
03
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Uchu Sentai Kyuranger: Episode of Stinger

Uchu Sentai Kyuranger: Episode of Stinger

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Insidious: The Last Key

Insidious: The Last Key

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Uchū Sentai Kyūranger The Movie: The Geth Indaver's Counterattack!

Uchū Sentai Kyūranger The Movie: The Geth Indaver's Counterattack!

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Insidious: Chapter 2

Insidious: Chapter 2

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Insidious

Insidious

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Monty Python and the Holy Grail

Monty Python and the Holy Grail

1975
×
Read the review Edit this entry  
20
The Limehouse Golem

The Limehouse Golem

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry