Becky has logged 16 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Generation Startup

Generation Startup

2016
×
★★½
Edit this entry  
21
The Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

1975
×
Read the review Edit this entry  
20
Neighbors

Neighbors

2014
×
★★★
Edit this entry  
20
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★½
Edit this entry  
19
Daredevil

Daredevil

2003
×
★★
Edit this entry  
14
The Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

1975
×
Read prior review Edit this entry  
13
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
Read the review Edit this entry  
12
Juno

Juno

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Chappaquiddick

Chappaquiddick

2017
×
★★★★
Edit this entry  
09
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★½
Edit this entry  
07
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
05
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★★
Edit this entry  
03
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★
Edit this entry  
01
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry