Sort by

solarno has logged 22 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Edit this entry  
30
Smosh: The Movie

Smosh: The Movie

2015
×
★½
Edit this entry  
27
Balance Of The Force

Balance Of The Force

2018
×
★★★★
Edit this entry  
25
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★★
Edit this entry  
24
Game Over, Man!

Game Over, Man!

2018
×
★★½
Edit this entry  
21
The Director and the Jedi

The Director and the Jedi

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
Don Verdean

Don Verdean

2015
×
★★
Edit this entry  
19
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★★½
Edit this entry  
16
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★★
Edit this entry  
16
The Bourne Identity

The Bourne Identity

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
15
The Dwarvenaut

The Dwarvenaut

2016
×
★★★½
Edit this entry  
13
King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

2017
×
★★★★
Edit this entry  
13
I Love You, Man

I Love You, Man

2009
×
★★★½
Edit this entry  
12
Secrets of the Tower of London

Secrets of the Tower of London

2013
×
★★½
Edit this entry  
11
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Forgetting Sarah Marshall

Forgetting Sarah Marshall

2008
×
★★★½
Edit this entry  
09
Guy Martin Last Flight of the Vulcan Bomber

Guy Martin Last Flight of the Vulcan Bomber

2015
×
★★★½
Edit this entry  
08
Masterminds

Masterminds

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Imitation Game

The Imitation Game

2014
×
★★★½
Edit this entry  
02
Coco

Coco

2017
×
★★★★½
Edit this entry