• Top Gun: Maverick

    ★★★

  • El campo luminoso

    ★★★½

  • The Photographer: Murder in Pinamar

    ★★★

  • Alter

    ★★★★

  • Cuando oscurece

    ★★

  • R.J.W.

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Camouflage

    ★★★★

  • A Little Love Package

  • L'état et moi

    ★★★

  • See You Friday, Robinson

    ★★★

  • That Kind of Summer

    ★★★

  • Both Sides of the Blade

    ★★★★

  • The Line

    ★★★★½

  • The Middle Ages

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Today We Fix the World

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Dean Martin: King of Cool

    ★★★

  • 9

    ★★★★

  • Soñar Robots

    ★★

  • Delia

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★★

  • Maid

    ★★★★½

  • Hilda's Short Summer

    ★★★

  • Ennio: The Maestro

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Other Tom

    ★★★★

  • North Terminal

    ★★★★★

  • The King of Laughter

    ★★★★

  • The Great Movement

    ★★★

  • The Inner Cage

    ★★★★

  • Spencer

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Full Time

    ★★★★★

  • The Broken Glass Theory

  • Bosco

    ★★★★★

  • Zahorí

    ★★★★

  • Ghosting Gloria

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Barajas

    ★★★★

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★★

  • Belle

    ★★★½

  • A Hero

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Medusa

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Three Floors

    ★★★★

  • Anaïs in Love

    ★★½

  • The Employer and the Employee

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Women Do Cry

    ★★★½

  • Ripples of Life

    ★★★½

  • Ahed's Knee

    ★★½

  • Annette

  • Soldier Ahmet

    ★★★½

  • Ficción

  • Bad Christmas

    ★★★★

  • Social Hygiene

    ★★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★½

  • Aurora

    ★★★

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

    ★★

  • Luzzu

    ★★★½