• Hubie Halloween

    ½

  • Zodiac

    ★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★★½

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★½

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★★

  • Twilight

    ★★★★★

  • Clue

    ★★★

  • Boys State

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • The Evil Dead

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • The Haunted Mansion

    ★★★½