RSS feed for Somekindofpunk

Somekindofpunk has logged 13 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
Jaws: The Revenge

Jaws: The Revenge

1987
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Shark Attack 3: Megalodon

Shark Attack 3: Megalodon

2002
×
Read the review Edit this entry  
06
Prom Night

Prom Night

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Prom Night

Prom Night

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Madman

Madman

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Misery

Misery

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
House

House

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
When a Stranger Calls

When a Stranger Calls

1979
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Punk's Dead: SLC Punk 2

Punk's Dead: SLC Punk 2

2016
×
★½
Edit this entry  
06
It

It

1990
×
★★★★
Edit this entry  
06
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Jack Frost

Jack Frost

1998
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Jack Frost

Jack Frost

1997
×
★★
Read the review Edit this entry