RSS feed for Somekindofpunk
  • Heathers

    ★★★★★

  • Jawbreaker

    ★★★½

  • Wizards

    ★★★½

  • Dementia 13

    ★★★

  • Fright Night

    ★★★★★

  • Shock Treatment

    ★★★½

  • Spy Kids 3-D: Game Over

    ★★

  • Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams

    ★★★★

  • Spy Kids

    ★★★★

  • Detroit Rock City

    ★★★

  • I Wanna Hold Your Hand

    ★★★½

  • The Runaways

    ★★★★

  • Monsters vs Aliens

    ★★½

  • Mars Attacks!

    ★★★★

  • Jingle All the Way

    ★★

  • Basket Case

    ★★½

  • Sleepaway Camp IV: The Survivor

    ★½

  • Return to Sleepaway Camp

    ★★★