Sort by
  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Encanto

    ★★★★

  • Diana: The Musical

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Cinderella

  • Vigil

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

  • Bo Burnham: Inside

  • The Color Purple at Home

  • Wish You

  • WandaVision

  • The Prom

    ★★★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Ammonite

  • Summer of 85

    ★★½

  • Bernadette Peters: A Special Concert

  • Hamilton

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Stage Mother

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★★

  • The Addams Family

  • Eternal Beauty

    ★★★★½

  • White Girl

  • Be Still My Beating Heart

  • Our Ladies

    ★★★★½

  • Downton Abbey

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Moffie

    ★★★½

  • Nimic

  • Mamma Mia! Here We Go Yet Again

  • The Lion King

    ★★★

  • Monsoon

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Kinky Boots: The Musical

  • Men in Black: International

    ★★

  • Dark Phoenix

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Roadkill

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • Little Joe

    ★★★

  • Cynthia Erivo in Concert

  • The Hustle

    ★★

  • Wine Country

    ★½

  • Aladdin

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Gentleman Jack

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Someone Great

    ★★★

  • The Perfect Date

    ★½

  • Missing Link

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Last Ferry

  • One Red Nose Day and a Wedding

  • National Theatre Live: All About Eve

  • Dumbo

  • Isn't It Romantic