Sort by

SonnyBubba has logged 28 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Little Things

The Little Things

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Office Space

Office Space

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
RoboCop

RoboCop

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Raising Arizona

Raising Arizona

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Crouching Tiger, Hidden Dragon

Crouching Tiger, Hidden Dragon

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Contagion

Contagion

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
One Night in Miami...

One Night in Miami...

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Couch

Couch

2003
×
Read the review Edit this entry  
09
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
Read the review Edit this entry  
01
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Bo Burnham: What.

Bo Burnham: What.

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry