Sort by
  • Madame Web

    ★½

  • Lisa Frankenstein

    ★★

  • Argylle

    ★★½

  • The Greatest Night in Pop

    ★★★½

  • Sixty Minutes

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★★½

  • The Bricklayer

    ★★

  • The Family Plan

    ★★★½

  • The Boys in the Boat

    ★★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★½

  • Silent Night

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Old Dads

    ★★½

  • Migration

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★

  • The Promised Land

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Full Circle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Restore Point

    ★★★½

  • God Is a Bullet

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • I.S.S.

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Against All Enemies

  • Arnold

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★½