Evan has logged 12 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★½
Edit this entry  
28
Longford

Longford

2006
×
★★★
Edit this entry  
26
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Damned United

The Damned United

2009
×
★★★½
Edit this entry  
17
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★½
Edit this entry  
14
Inkheart

Inkheart

2008
×
★½
Edit this entry  
14
Stuber

Stuber

2019
×
★★½
Edit this entry  
14
Welcome to the Dollhouse

Welcome to the Dollhouse

1995
×
★★★★
Edit this entry  
11
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Edit this entry  
02
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry