Sort by
  • Teen Wolf: The Movie

    ½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Respect

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Shoplifters of the World

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Simply Black

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Extraction

    ½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Harriet

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Rocks

    ★★★★

  • The King

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • School Life

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • The Perfect Date

    ½

  • Shazam!

    ★★★

  • For Sama

    ★★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Vice

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Farming

    ★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ½

  • Hotel Mumbai

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • Profile

    ½

  • Status Update

    ½

  • Coco

    ★★★★½

  • Super Size Me 2: Holy Chicken!

    ★★★

  • Cuba and the Cameraman

    ★★★★½

  • The Captain

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Cars 3

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½

  • The Florida Project

    ★★★★

  • My Friend Dahmer

    ★★½

  • Hot Summer Nights

    ★★

  • Logan

    ★★★★★

  • Supersonic

    ★★★★★

  • 13th

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • I, Daniel Blake

    ★★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Deadpool

    ½

  • Just Jim

    ★★★

  • Legend

    ★★★

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★★

  • The Black Panthers: Vanguard of the Revolution

    ★★★★