Sort by

sophia has logged 10 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Green Book

Green Book

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
West Side Story

West Side Story

1961
×
★★★★
Edit this entry  
16
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Fauve

Fauve

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Vice

Vice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry