Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

  • Beautiful Disaster

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

  • Cocaine Bear

    ★★

  • 80 for Brady

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Your Christmas Or Mine?

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Suzume

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Persuasion

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★½

  • You Can Live Forever

    ★★★★

  • Ms. Marvel

  • Lightyear

    ★★½

  • Father of the Bride

    ★½

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★½

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Senior Year

    ★½

  • Along for the Ride

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

  • Morbius

  • The Bubble

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★