Sort by
  • Dune

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Us

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Wonder

    ★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • The Ritual

    ★★★

  • It

    ★★★

  • Death Note

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Life

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Moana

    ★★★½

  • Split

    ★★

  • The Founder

    ★★★★

  • The Magnificent Seven

    ★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★★

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★

  • Me Before You

    ★★★

  • Raw

    ★★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Hush

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Zootopia

  • The Revenant

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • The Big Short

    ★★★★½

  • Spectre

    ★★★

  • Fantastic Four

    ★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Minions

    ★★½

  • Jurassic World

    ★★★

  • Inside Out

    ★★½

  • The Lobster

    ★★★★

  • Tomorrowland

    ★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • Fury

    ★★★½