Sort by
  • Kung Fury 2

    ★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Snowfalls in the Summer

    ★★★

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • The Wrath of Becky

    ½

  • A Good Person

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Reality

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • BEING GWEN: A LIFE & DEATH STORY

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Nocebo

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • Scaring Women at Night

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★½

  • I Just Killed My Dad

    ★★★½

  • Omegle

    ★★★

  • National Theatre Live: Prima Facie

    ★★★★★

  • A Brutal Pact: The Murder of Daniella Perez

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • You Can Live Forever

    ★★★½

  • Kasper & Sophie

    ★★★

  • Close

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★½

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Our Father

    ★★★½

  • Crush

    ★★½

  • The Girl from Plainville

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Phoenix Rising

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★★

  • Spin Me Round

    ★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Worst Roommate Ever

    ★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • How I Learned to Fly

    ★★★★

  • I ____ You

    ★★★½