RSS feed for Sophie

Sophie has watched 14 family films released in 2016.

  • I'll Be Home for Christmas

    ★★★

  • Moana

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★★

  • Ballerina

    ★★★½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★★

  • Sing

    ★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★★

  • Pete's Dragon

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★★★

  • Piper

    ★★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★½

  • The BFG

    ★★★

  • My Life as a Zucchini

    ★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★½