Sort by
  • Scream VI

    ★★★★★

  • The Strays

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Stutz

    ★★★★★

  • Spirited

  • Falling for Christmas

  • Slumberland

    ★★★

  • Enola Holmes 2

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

  • Rosaline

  • Luckiest Girl Alive

  • Hocus Pocus 2

  • Smile

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

  • My Policeman

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • The Invitation

  • Fall

  • Prey

  • Not Okay

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

  • Rise

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Men

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Senior Year

  • Our Father

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Choose or Die

    ½

  • Moon Knight

  • The Bubble

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • Incantation