Vanina has logged 20 entries for films during March 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Twelfth Night

Twelfth Night

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Ali: Fear Eats the Soul

Ali: Fear Eats the Soul

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Searching for Sonny

Searching for Sonny

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Indecent Proposal

Indecent Proposal

1993
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Last Night

Last Night

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Day of the Locust

The Day of the Locust

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Merchant of Venice

The Merchant of Venice

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Frozen

Frozen

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Coach

Coach

2010
×
★½
Edit this entry  
14
Four Friends

Four Friends

1981
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Carnal Knowledge

Carnal Knowledge

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Best Man Down

Best Man Down

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Perfect Sense

Perfect Sense

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
20 Feet from Stardom

20 Feet from Stardom

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Tanner Hall

Tanner Hall

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Snapper

The Snapper

1993
×
Read the review Edit this entry  
05
Hamlet

Hamlet

1996
×
★★★
Edit this entry  
03
Hamlet

Hamlet

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry