RSS feed for Becca
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★
Edit this entry  
27
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Edit this entry  
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Edit this entry  
21
Rampage

Rampage

2018
×
★★★
Edit this entry  
20
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Sweet Virginia

Sweet Virginia

2017
×
★★★½
Edit this entry  
09
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★★
Edit this entry  
29
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★
Edit this entry  
29
The Emperor's New Groove

The Emperor's New Groove

2000
×
★★★½
Edit this entry  
24
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol

2011
×
★★★★
Edit this entry  
18
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★½
Edit this entry  
06
Braven

Braven

2018
×
★★½
Edit this entry  
02
Deep Blue Sea

Deep Blue Sea

1999
×
★★★
Edit this entry  
21
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★½
Edit this entry  
17
Brave

Brave

2012
×
★★★★
Edit this entry  
17
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Shot Caller

Shot Caller

2017
×
★★★½
Edit this entry  
29
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Edit this entry  
27
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Edit this entry  
22
Night at the Museum: Secret of the Tomb

Night at the Museum: Secret of the Tomb

2014
×
★★
Edit this entry  
21
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

2009
×
★★½
Edit this entry  
21
Night at the Museum

Night at the Museum

2006
×
★★★
Edit this entry  
18
Darkest Hour

Darkest Hour

2017
×
★★★★
Edit this entry  
11
We Are Your Friends

We Are Your Friends

2015
×
★★½
Edit this entry  
10
Rampart

Rampart

2011
×
★★½
Edit this entry  
06
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★½
Edit this entry  
01
Billy Elliot

Billy Elliot

2000
×
★★★★
Edit this entry  
01
The World's End

The World's End

2013
×
★★★½
Edit this entry  
01
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★
Edit this entry  
27
Day Zero

Day Zero

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Sunshine on Leith

Sunshine on Leith

2013
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Foreigner

The Foreigner

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
Shrek

Shrek

2001
×
★★★★
Edit this entry  
26
Moana

Moana

2016
×
★★★★
Edit this entry  
21
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★
Edit this entry  
17
Grudge Match

Grudge Match

2013
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★½
Edit this entry  
08
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Dante's Peak

Dante's Peak

1997
×
★★★
Edit this entry  
26
Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials

2015
×
★★★
Edit this entry  
18
Sweet Virginia

Sweet Virginia

2017
×
★★★½
Edit this entry  
17
Justice League

Justice League

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
★★★★
Edit this entry  
10
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

2010
×
★★★★
Edit this entry  
09
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2009
×
★★★
Edit this entry  
08
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★★
Edit this entry  
07
Geostorm

Geostorm

2017
×
★★
Edit this entry