Sort by
  • Otherhood

  • Midsommar

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Guava Island

    ★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Stuber

    ★★★½

  • Close

    ★★★½

  • Glass

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

  • Aquaman

    ★★★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • The Grinch

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★

  • Venom

    ½

  • The Night Comes for Us

    ★★★★

  • Overlord

  • Apostle

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • The Nun

    ★½

  • Mile 22

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Escape Plan 2: Hades

  • Ocean's Eight

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • LEGO Marvel Super Heroes: Black Panther - Trouble in Wakanda

    ★★★★

  • Man Made

  • Hotel Artemis

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Anon

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★½

  • Batman Ninja

    ★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★½

  • The Field Guide to Evil

    ★★★★½

  • Upgrade

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Mute

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★½

  • Batman: Gotham by Gaslight

    ★★½

  • The Commuter

    ★★

  • Bright

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Bullet Head

    ★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★½

  • Budapest Noir

  • Judah Friedlander: America Is the Greatest Country in the United States

    ★★★★

  • Jigsaw

    ★★

  • Justice League

    ★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Geostorm

    ★★