SoyYoynadie has logged 18 entries for films during April 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dead Man Walking

Dead Man Walking

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Justice League vs. Teen Titans

Justice League vs. Teen Titans

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Club

The Club

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Victoria

Victoria

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Far from the Madding Crowd

Far from the Madding Crowd

2015
×
Read the review Edit this entry  
16
'71

'71

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
WALL·E

WALL·E

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Coming Home

Coming Home

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Second Mother

The Second Mother

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Inside Her Sex

Inside Her Sex

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
On Beauty

On Beauty

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
The First Day of the Rest of Your Life

The First Day of the Rest of Your Life

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Thor

Thor

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry