Sort by
  • The Flash

    ★★★★★

  • Black Adam

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Scoob!

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Steven Universe Future

    ★★★★

  • The SpongeBob Musical: Live on Stage!

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Missing Link

    ★★★½

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★★★

  • Wonder Park

    ★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Grinch

    ★★★★½

  • Roma

    ½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★

  • Purl

    ★★★★½

  • Sherlock Gnomes

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Peter Rabbit

    ★★

  • A Frozen Christmas 2

  • Ferdinand

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Trolls Holiday

  • Justice League

  • Coco

    ★★★★½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★

  • The Emoji Movie

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

  • Diamond Jack

    ★★★★★

  • Kong: Skull Island

    ½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Jurassic School

    ★½

  • Moana

    ★★★★★

  • Storks

    ★★★★★

  • Sing

    ★★

  • Shin Godzilla

    ★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ½

  • Zootopia

  • Hotel Transylvania 2

  • Minions

  • Dolphin Lover

    ★★★½

  • Home

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★★½

  • Big Hero 6

  • Teenage Mutant Ninja Turtles

  • Transformers: Age of Extinction

    ★★½

  • Postman Pat: The Movie

    ★½

  • How to Train Your Dragon 2

  • Godzilla

    ★★★½

  • Bad Johnson

    ½

  • Winter's Tale

    ★★★★

  • Mr. Peabody & Sherman

    ★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★½