• Bidoof's Big Stand

    ★★★½

  • The Grand Tour Presents: Carnage A Trois

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ★★

  • Robin Robin

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★

  • Akakiri

    ★★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Elder

    ★★★

  • T0-B1

    ★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Dinosaur Barbarian

    ★★½

  • No. 2 to Kettering

    ★★½

  • Going Home

    ★★★

  • Crosswalk

    ★★

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Annette

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • Far From the Tree

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Thunder Force

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Tom & Jerry

  • WandaVision

    ★★½

  • We Can Be Heroes

  • Burrow

    ★★★

  • The Clockwork Elves

    ★★★½

  • The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Elf Pets: Santa's Reindeer Rescue

    ★½

  • OPAL

    ★★★½

  • Once Upon a Snowman

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ½

  • Soul

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Songs to Sing in the Dark

    ★★★½

  • 30 Rock: A One-Time Special

    ★★★

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★

  • Hamilton

    ★★★½

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★★