• Jackass 4.5

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • A Farewell to Ozark

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Louis Theroux's Forbidden America

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★

  • Shatner in Space

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Pirates

    ★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ½

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Escape the Undertaker

    ★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Aileen Wuornos: American Boogeywoman

    ½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Bill Bailey: Larks in Transit

    ★★★★

  • Help

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Rise of the Footsoldier: Origins

    ★★★½

  • Malignant

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • Count Me In

    ★★★

  • Boiling Point

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Limp Bizkit - Live at Lollapalooza 2021

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear and Loathing in Aspen

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

  • Pig

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • Far From the Tree

    ★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Alestorm - Live in Tilburg

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★½

  • F9

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★