Sort by
  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Rise

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death to 2021

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Schumacher

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • Cruella

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Project Power

  • The Kissing Booth 2

  • Hamilton

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • Scoob!

  • Justice League Dark: Apokolips War

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • A Life of Speed: The Juan Manuel Fangio Story

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Spenser Confidential

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • 5Gang: A Different Kind of Christmas

    ½

  • Star Wars Collection

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★