• Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The Fandom

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Helluva Boss

    ★★★★

  • Hazbin Hotel

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • I Lost My Body

    ★★★★

  • Promare

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Hellboy

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Devilman Crybaby

    ★★★½

  • One Cut of the Dead

    ★★★★

  • Death Note

    ½

  • Made In Abyss

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★

  • Batman: The Killing Joke

    ★★½

  • Independence Day: Resurgence

  • Warcraft

    ★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ½

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • Death Parade

    ★★★

  • John Wick

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★½

  • KILL la KILL

    ★★★½

  • World War Z

    ★½

  • Man of Steel

    ★★

  • Evil Dead

    ★★½

  • Berserk: The Golden Age Arc III - The Advent

    ★★★

  • Hunter x Hunter: Phantom Rouge

    ★★★

  • Wreck-It Ralph

    ★★★

  • Dredd

    ★★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★★

  • Ted

    ★½

  • Berserk: The Golden Age Arc II - The Battle for Doldrey

    ★★★

  • The Avengers

    ★★½

  • Berserk: The Golden Age Arc I - The Egg of the King

    ★★★½

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★

  • The Raid

    ★★★★½

  • Contagion

    ★★½

  • Green Lantern

  • Rango

    ★★★★½

  • Megamind

    ★★★

  • Panty & Stocking with Garterbelt

    ★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★½

  • Inception

    ★★★★