Sort by
  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Dog Soldiers

    ★★★

  • The Lion King II: Simba's Pride

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Halloween

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • One Cut of the Dead

    ★★★★

  • The Raid

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★★

  • Being John Malkovich

    ★★★★

  • Ted

    ★½

  • Tokyo Godfathers

    ★★★★

  • Crank: High Voltage

    ★★

  • Groundhog Day

    ★★★★