• Burn

    ★★★

  • #FollowMe

  • Shed of the Dead

    ★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • Brightburn

    ★★½

  • The Haunting of Sharon Tate

    ★½

  • Incident at Montauk

    ½

  • Inhuman Kiss

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Ghost Squad

    ★★

  • Deadsight

    ★★½

  • Malevolent

    ★★

  • Starfish

    ★★

  • The Clovehitch Killer

    ★★★★

  • Overlord

    ★★★½

  • Apostle

    ★★★½

  • Extremity

    ★½

  • Hunt for the Skinwalker

    ★½

  • Halloween

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★½

  • Boarding School

    ★★½

  • Butterfly Kisses

    ★★★

  • Killer Weekend

    ★★

  • The Meg

    ★★½

  • The Fear Footage

    ★★½

  • Cutterhead

    ★★★

  • Possum

    ★★★½

  • Await Further Instructions

    ★★★

  • Big Legend

    ★★

  • The Devil's Doorway

    ★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★½

  • Climax

    ★★★½

  • Delirium

    ★½

  • Truth or Dare

    ★½

  • Liverleaf

    ★★★½

  • Gonjiam: Haunted Asylum

    ★★½

  • Most Likely to Murder

    ★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Haunted Hospital: Heilstatten

    ★½

  • Unsane

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Living Among Us

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Nancy

    ★★★

  • Mandy

    ★★★½

  • Searching

    ★★★½

  • Summer of 84

    ★★★

  • The Night Eats the World

    ★★½

  • Trauma

    ★½

  • Brutal

    ★★★

  • Ghost Net

    ★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★★½

  • Terrified

    ★★★½

  • House Shark

  • The Babysitter

    ★★★

  • Cargo

    ★★★

  • Creep 2

    ★★★½

  • Ghost Stories

    ★★★

  • Hotel Inferno 2: The Cathedral of Pain

    ★★½

  • Tigers Are Not Afraid

    ★★★½

  • Anna and the Apocalypse

    ★★½

  • Satan's Slaves

    ★★½

  • Gerald's Game

    ★★★★

  • Revenge

    ★★★½

  • Mom and Dad

    ★★★½

  • The Ritual

    ★★★½

  • Ravenous

    ★★★

  • mother!

    ★★★