• Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cherry

    ★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Flora & Ulysses

    ★½

  • The Mauritanian

    ★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Land

    ★★½

  • Palmer

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Cookie Num Num

  • Dancing with the Cars

  • A Day in the Life of the Dead

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • Dory Finding

  • Soul of the City

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Unparalleled Parking

  • To Fitness and Beyond

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Dig

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★

  • News of the World

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Burrow

    ★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Education

    ★★★½

  • Wild Mountain Thyme

    ★½

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • Godmothered

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★

  • The Prom

    ★★★

  • Superintelligence

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★½

  • A Concerto Is a Conversation

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Small Axe

    ★★★½

  • Hunger Ward

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★★★

  • Let Him Go

    ★★★

  • The Life Ahead

    ★★★

  • Canvas

    ★★★½

  • Come Play

    ★★

  • The Craft: Legacy

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Once Upon a Snowman

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Earwig and the Witch

    ★½

  • Shithouse

    ★★★★